ЕКСКУРСІЯ АБО ТУР У ПОДАРУНОК

Подорож – безмежне задоволення відкривати нові горизонти пізнаючи світ довкола, надихаючись на великі звершення, чудово проводити час з рідними та коханим. Що може бути краще?

Якщо ви хочете зробити НЕЗАБУТНІЙ СЮРПРИЗ враження від якого стануть прикрасою дня для ваших рідних та близьких, до того ж він не залиться непоміченим, це швидкий, яскравий і зручний варіант замовлення подарунків не виходячи з дому!

ЕЛЕКТРОННИЙ СЕРТИФІКАТ НА ПОДОРОЖ

Якщо вам відомо яка екскурсія чи тур сподобаються близькій людині, або ж ви просто хочете подарувати незабутню пригоду – цей варіант для вас.

ЩО ПОТРІБНО?
Усе що вам потрібно просто обрати маршрут у нас на сайті mateitravel.com.ua серед розділів:
Підземний Київ: таємничі підземні екскурсії;
Наземний Київ: захоплюючі наземні екскурсії по Києву та околицях;
Тури в Чорнобиль: пригодницькі подорожі до зони відчуження у Чорнобиль;
– Інше: інші унікальні події які не залишать увагою власника сертифікату.

ВИ ОТРИМАЄТЕ:
Подарунковий електронний іменний Сертифікат на Подорож з власним унікальним ID кодом який дає можливість його власнику скористатися обраною на подарунок екскурсією чи туром впродовж 1 року з моменту придбання.

ЕЛЕКТРОННИЙ СЕРТИФІКАТ НА СУМУ

Якщо ви точно не знаєте, яка екскурсія чи тур сподобається вашій близькій людині, але точно хочете подарувати вир незабутніх емоцій – вам підійде цей варіант.
За допомогою on-line Сертифікату на Суму Ви зможете дарувати подарунки будь-якого номіналу і вітати друзів, колег та знайомих, які перебувають далеко від Вас.

ЩО ПОТРІБНО?

Усе що вам потрібно просто залиште свій телефон, і менеджер допоможе підібрати кращий подарунок, виходячи з ваших побажань.
Після успішної оплати, на вказану вами адресу ел. пошти буде надіслане посилання на скачування електронного сертифікату на суму.

ВИ ОТРИМАЄТЕ:
Подарунковий електронний іменний Сертифікат на Суму з власним унікальним ID кодом який дає можливість його власнику списувати з нього кошти обираючи екскурсії чи тури впродовж 1 року з моменту придбання.

КОРПОРАТИВНИМ ЗАМОВНИКАМ

Якщо ви у пошуку способу проведення спільного дозвілля для заохочення своїх співробітників або шукаєте рішення для оригінального привітання ваших партнерів по бізнесу ви можете замовити КОРПОРАТИВНИЙ ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ з логотипом Вашої компанії, з ним ви зможете самостійно обрати напрямок подорожі з величезного асортименту Matei Travel